Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East

  • 100 m²

Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East på 100 m² tilbyr rask tilgang til Anderson Park. Det inkluderer et komplett kjøkken og 1 baderom.

Melbourne dyrehage ligger 2 km fra boligen, mens Melbourne Aquarium ligger 7 km unna. Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East ligger i Lygon Street distriktet, innen ca 5-minutters gange fra Nando's og Eleven Tigers hvor gjestene kan spise. Villaen ligger et par minutter med bil fra Melbourne kunstsenter. Gjestene kan nå Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East med bil fra Essendon Fields flyplassen på 15 minutter.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East Melbourne
Gorgeous 2-Bed Victorian Home In Artsy Suburb
pris kun for mobil

Gorgeous 2-Bed Victorian Home In Artsy Suburb

7.8
God 10 anmeldelser
236 m fra overnattingsstedet
Brunswick 3Bdrm Townhouse, With Parking By Custom Bnb Hosting
pris kun for mobil

Brunswick 3Bdrm Townhouse, With Parking By Custom Bnb Hosting

819 m fra overnattingsstedet
USD 402 USD 362
per natt
Two Bedroom House With Great Outdoor Area
pris kun for mobil

Two Bedroom House With Great Outdoor Area

9.7
Usedvanlig 3 anmeldelser
913 m fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:00
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East villa?
      Gjester på Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East villa må sjekke inn senest 23:00 og sjekke ut før 10:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East villa?
      Restauranter i nærheten av Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East villa inkluderer A Minor Place og I Carusi.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Spacious Duplex, Tram Stop, Brunswick East Melbourne

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk